עצים ירוקי עד

אחת הבחירות הנפוצות ביותר עבור גינות היא לשתול סוגי עצים ירוקי עד מהם ניתן ליהנות כל השנה ללא נשירה של עלים בתקופה מסוימת ובאופן מסיבי.
עצים אלו, דוגמת ברוש ננסי, שנחשבים לירוקי עד משירים את עליהם באופן הדרגתי במהלך השנה.
בניגוד לעצים נשירים, עצים כמו ברוש טוטם שעליהם נושרים בהדרגה, נחשבים למבוקשים מאוד הודות לעובדה זו ומכיוון שבכל עונות השנה נראה כי העץ רענן וירוק ולא עירום ללא עלים.
לעצים ירוקי עד ישנם יתרונות נוספים דוגמת העובדה שהמראה שלהם נראה אחיד לאורך כל השנה כך שהם מומלצים מאוד לגינות ומרחבים ציבוריים שונים כמו שדרות, כיכרות ופארקים.

סוגי צמחים נפוצים לשדרוג הגינה

עולם הצומח הוא רחב ומגוון אך כמו בכל תחום ישנם עצים וצמחים שנחשבים לנפוצים יותר מהאחרים.
אם נקח לדוגמא ברוש טוטם הנחשב לעץ נוי מצוי נגלה כי אנו רואים אותו כמעט בכל מקום וזאת הודות לתכונותיו הנפלאות והעובדה שהוא מתאים לתנאי האקלים בארץ.
עוד אחד מסוגי הברושים הנפוצים הוא ברוש ננסי בעל נראות מרשימה אשר מתאים למגוון סוגי קרקעות ויכול בקלות לשדרג כל גינה או אזור חיצוני בו הוא נמצא.
ישנם סוגים נוספים של עצים ירוקי עד דוגמת אלון מצוי, אלון השעם, אקליפטוס, ברכיכיטון ממגוון זנים ועוד.
כשאתם מתכננים לנטוע עצים בגינה חשוב לזכור כי העץ ישמש אתכם ויעטר את גינתכם לאורך שנים רבות ועל כן חשוב להבין מהם היתרונות והחסרונות של כל עץ על מנת לבחור את זה שיתאים לכם באופן הטוב ביותר.

הזמנת עצים ירוקי עד

בין אם אתם חפשים ברוש ננסי ובין אם עצים מסוגים אחרים- אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון סוגי העצים והצמחים שאנו מציעים במשתלה.
מלבד סוגי ברושים, כמו ברוש טוטם ואחרים תמצאו גם עצי נוי ופרי, צמחים מטפסים ועוד אשר בעזרתם תוכלו לשדרג את הגינה שלכם או של הלקוחות שלכם בקלי קלות.
כמו כן תוכלו למצוא במשתלה שלנו גם עציצים המתאימים לשדרוג חללי הבית והמשרד וצמחי תבלין טריים ורעננים מכל הסוגים.
המשתלה הותיקה מציעה את שירותיה ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים וישנם שירותי משלוחים לאזורי חלוקה שונים בתיאום מראש.
אם אתם לא בטוחים אילו צמחים יתאימו לכם ורוצים להתייעץ- צוות השירות שלנו כאן עבורכם לכל שאלה ובקשה.
התקשרו עוד היום או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם ולעמוד לרשותכם.