עצי צל מומלצים

עונת הקיץ בישראל יכולה להימשך חודשים ארוכים והשמש הקופחת בעונה זו יכולה מאוד להעיק. החום הזה ששורר בארץ גורם לאנשים רבים לחפש פתרונות שייאפשרו להם להנות מהסביבה החיצונית גם כשחם מאוד בחוץ. הדרך הכי טובה להתגבר על החום ועדיין להנות מהסביבה החיצונית היא להשתמש בעצים בתור פתרון הצללה. סוגי עצי אלה נעים בין עצי ירוקי-עד, עצי פרי שונים וכמובן עצים נשירים כאשר כל סוג מתאים למקומות שונים. מאמר זה יעניק סקירה קצרה אודות כמה סוגי עצי צל מומלצים ולאילו סוגי מקומות יכולים להתאים.

דוגמאות לסוגי עצים נשירים שמעניקים צל עמוק ונרחב

לשטחים פתוחים רחבי ידיים או לגינות פרטיות גדולות במיוחד, עצי הצל המומלצים ביותר יהיו עצים נשירים גבוהים וגדולים. דוגמאות לעצים כאלה הם פיקוסים למיניהם, אלון הגלעין, חרוב מצוי ומקדמיה. כמובן שישנם עוד לא מעט סוגים שונים של עצים כאלה שיכולים להעניק הצללה רחבה לשטחים גדולים. עצים מסוג זה הינם גם קלים לתחזוקה ויכולים לצמוח ולשגשג גם לאורך שנים רבות מה שהופך אותם לבחירה פופלרית עבור שטחים פתוחים נרחבים. עם זאת חשוב לדעת כי מומלץ לשתול עצים אלו במקבצים של עצים מאותו הסוג אם רוצים להנות מהצללה טובה יותר.

@במידה ואין לכם צורך בהצללה מלאה תוכלו תמיד לבחור באחד מסוגי העצים שייאפשרו לכם להכניס הרבה אופי למרחב החיצוני שלכם ולהעניק הצללה קלה ומפוזרת יותר. תוכלו לבחור למשל, בחאד מזני האקליפטוס או לחילופין באחד מזני הבריכסטונים הגדולים. אם אתם מעוניינים שהעצים גם ייתנו פרי ולא רק ישמשו בתור פתרון הצללה תוכלו ללכת על עצי פרי שגם נותנים צל כמו עצי זית שונים או אחד מעצי ההדר השונים.

מגוון עצים מסוגים שונים לכל סוג של מרחב חיצוני

אנו במשתלת ירוק עתיק מאפשרים לכם להנות ממבחר עצים מסוגים וזנים שונים המתאימים לגינות פרטיות ולשטחים פתוחים כאחד. ניתן להנות משלל עצי צל מומלצים ולהיעזר בצוות המקצועי שלנו שיסייע לכם למצוא את סוגי העצים המתאימים ביותר לצרכיכם. להזמנת עצי צל מיוחדים שיכניסו הרבה יופי לחלל החיצוני שלכם צרו עמנו קשר בכל עת דרך אתר ובחרו בעצים הרצויים לכם