עצים נשירים

מעוניינים לרכוש עצים נשירים לגינה? מתלבטים איזה סוג יתאים לחצר הבית שלכם? בשביל זה אנחנו כאן!
ישנם סוגים רבים של עצים, בין אם כאלו הנחשבים נשירים כמו כליל החורש ובין אם כאלו שלא כמו פיקוס ודומיהם.
סוג צמחיה נוסף הנחשב לנשיר ומבוקש הוא דק פרי מכונף המגיע כשיח בעל עלים ירוקים ופרחים המגיעים בצבעים מרהיבים של כתום או צהוב.
גם עץ דולב הנחשב לעץ נשיר ובוגר הוא נפוץ מאוד בישראל וזאת הודות לעובדה שהוא מתאים לרוב סוגי הקרקעות ונחשב כעץ המצריך השקייה באופן מועט כך שהוא קל לתחזוקה שוטפת.
על אף שעצים נשירים משירים מעצמם עלים או פרחים במהלך תקופה קבועה, מדובר בעצים יפים למראה הנחשבים לפופולאריים ביותר אשר מתאימים לאקלים הישראלי, מה שהפך אותם למבוקשים מאוד בגינות פרטיות ומרחבים ציבוריים רבים.

לשדרג את הגינה בקלי קלות

כשמדובר על גינה, הדרך הטובה ביותר ליצור חיבור עם הטבע היא על ידי שתילת צמחייה כגון עצים, שיחים ופרחים בעזרתם ניתן לשדרג את החצר באופן האידיאלי בותר.
בעלי בתים רבים בוחרים לתחום את החצר עם דק פרי מכונף לדוגמא המשמש כגדר חיה אותה ניתן בקלות לגזום מעת לעת כשעולה צורך.
עוד אפשרות מצויינת לשדרוג החצר היא באמצעות כליל החורש הנחשב לעץ נוי נשיר בעל פרחים ורודים המעניקים חיות לחצר הבית.
אם תרצו ליהנות מהצללה בחלק מן החצר, מומלץ לשתול עץ דולב המשמש כעץ נוי ויחד עם זאת מספק צל נהדר מסביבו.
כאמור, ישנם סוגים רבים של עצים נשירים ועל כן מומלץ להכיר את הסוגים השונים, לבחון מהם תנאי התחזוקה השוטפת הנדרשים לטיפוחם ומה גודל החצר שלכם כך שתבחרו עץ שיתאים לכם ותוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן.

הזמנת עצים נשירים לגינה

אם אתם רוצים לשדרג את הגינה שלכם עם עץ דולב או כל עץ אחר, חשוב לבחור במשתלה מקצועית שתלווה אתכם בתהליך הרכישה כך שתבחרו את הטוב ביותר עבורכם ועבור הגינה שלכם.
במשתלה שלנו תמצאו מגוון סוגי עצים דוגמת כליל החורש ואחרים וכן צמחים, שתילים ופרחים אותם תוכלו להזמין בהתאמה אישית ולפי דרישתכם.
אם אתם מתלבטים בין דק פרי מכונף לבין כל סוג צמח אחר, אנו במשתלה נשמח לתת לכם מידע נוסף אודות כל סוגי העצים שיתאימו לכם ולשלוח לכם את ההזמנה עד הבית בהתאם לאזורי החלוקה שאנו מציעים.
במשתלה תמצאו עולם שלם של צמחים לגינה ולבית ולכם נותר רק לבחור את אלו שיחברו בצורה הטובה ביותר את הבית שלכם אל הטבע.
לקבלת פרטים נוספים אודות השירותים שלנו, התקשרו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.